Aktualne awarie

Awaria sieci wodociągowej w Górze Kalwarii

Usunięcie awarii

Służby eksploatacyjne ZGK usunęły awarię, przywrócono regularne dostawy wody do naszych Klientów.

Aktualnie trwa płukanie sieci wodociągowej na odcinku dotkniętym awarią, w celu zapewnienia prawidłowej jakości i parametrów wody.


**Aktualizacja **
Szanowni Państwo, zastępcze punkty czerpania wody znajdują się na rogu ulicy Kilińskiego i Filipińskiej oraz na ul. Bema przy przedszkolu. Ze względu na konieczność ustabilizowania gruntu, którego obecny stopień uwodnienia nie pozwala na przystąpienie do prac ziemnych z uwagi na bezpieczeństwo ludzi, służby eksploatacyjne ZGK przystąpią do usuwania awarii jutro we wczesnych godzinach porannych. Bliższy termin i szczegóły dotyczące awarii podamy po wykonaniu wykopu technicznego, który pozwoli na ocenę rozmiarów perforacji i dostosowanie właściwej technologii naprawy. O wszystkim będziemy Państwa na bieżąco informować.


‼️Przerwa w dostawie wody Góra Kalwaria‼️
Uprzejmie informujemy, że ujawniono awarię na sieci wodociągowej. W związku z koniecznością usunięcia awarii niezbędne było wstrzymanie dostaw wody do Odbiorców zlokalizowanych w Górze Kalwarii przy ulicach Bema i Kilińskiego od Bema do Filipińskiej. Z uwagi na specyfikę i zakres awarii Spółka udostępni Państwu zastępcze źródła wody, dokładną ich lokalizację podamy niezwłocznie.

Za powstałe utrudnienia wszystkich Odbiorców przepraszamy.

Przerwa w dostawie wody Sierzchów, Czarny Las, Dobiesz, Wojciechowice, Ługówka i Krępa

 

Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac na sieci wodociągowej w poniedziałek tj. 25 października 2021 r. od godziny 8.00 do godziny 14.00, wystąpią przerwy w dostawie wody do Odbiorców zlokalizowanych w miejscowościach Sierzchów, Czarny Las (strona północna), Dobiesz, Wojciechowice, Ługówka i Krępa ul. Dojazdowa.

Za powstałe utrudnienia wszystkich Odbiorców przepraszamy