Starszy inspektor w Wydziale Ekonomicznym

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Górze Kalwarii

poszukuje kandydatów na stanowisko starszego inspektora w Wydziale Ekonomicznym

Opis stanowiska pracy:

  • organizacja obiegu dokumentów księgowych, w tym kontrola prawidłowości i terminowości ich kontroli i zatwierdzania,
  • samodzielna ocena, kwalifikacja księgowa i podatkowa oraz ewidencja dokumentów w zakresie podstaw księgowości,
  • zarządzanie dokumentacją księgową,
  • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych,
  • sporządzanie dekretacji dokumentów rozliczeniowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • komunikacja z ZUS, US i innymi instytucjami zewnętrznymi,
  • sporządzanie sprawozdań i raportów GUS,
  • wprowadzanie przelewów poprzez bankowość elektroniczną.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • nowoczesny dwuskładnikowy system wynagradzania,
  • pracę w spółce o strategicznym znaczeniu dla społeczności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w zakresie rachunkowości i podatków,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej umiejętności pracy przy wykorzystaniu komputerowego systemu finansowo-księgowego lub umiejętność szybkiego uczenia się,
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych,
  • znajomości pakietu MS Office w tym Excel w stopniu średniozaawansowanym,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności,
  • sumienności, odpowiedzialności i dokładności w wykonywanych zadaniach,
  • mile widziana umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • znajomość podstawowych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego.

CV proszę przesyłać na adres rekrutacja@zgkgk.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać „Rekrutacja na stanowisko do Wydziału Ekonomicznego”

Swoją aplikację proszę opatrzeć klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczenie zgody:

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w następnych rekrutacjach prowadzonych przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Górze Kalwarii w przyszłości, proszę o dodatkowe zamieszczenie następującej klauzuli w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.